1. Sākums
  2. Karjeras izglītība
  3. Vebinārs vecākiem par karjeras veidošanu bērniem
Vebinārs vecākiem par karjeras veidošanu bērniem

Nozares eksperti saka, ka skolēnam vairāk vai mazāk jāzina, ko viņš/viņa vēlas turpmāk darīt, jābūt vīzijai par konkrētu darbu, tikai pēc tam jāpadomā, kuras izglītības iestādes atbilst viņa/viņas izraudzītajai profesijai karjeras plāna kontekstā.

Svarīga ir vecāku līdzdalība sava bērna profesionālās karjeras attīstības atbalsta procesā. Vecāki apzināti vai neapzināti veido bērnu izziņas pieredzi, atlasa informāciju, kas ir saistīta ar profesijām, un iepazīstina viņus ar to, izmantojot savas zināšanas un pieredzi.

Lai vecāki iegūtu dziļāku priekšstatu par pārmaiņām mūsu dzīvē un nākotnes perspektīvām karjeras izveidē aicinu noskatīties vebināru “Karjeras transformācijas cena”

https://www.youtube.com/watch?v=yaH7bjfhv0Y

Vebinārā Anita Gaile RSEBA pētniece, docente prezentēs savu pētījumu par karjeras transformāciju, tālākajā diskutēs NVA vadītāja Evita Simsone, LDDK izglītības un nodarbinātības jomas vadītājs Rihards Blese, Laurenču sākumskolas direktors Kristaps Zaļais un programmētāja Santa Unicāne, vebināru vadīs moderatore Ilona Baumane

 

Jautā skolai!

Uzdod savu jautājumu skolas vadībai

Kalendārs