1. Sākums
  2. Mācību un audzināšanas darbs
  3. Stundu saraksts un laiki
Stundu saraksts un laiki

Stundu laiki

StundaSākumsBeigas
1.08.30 09.10
2.09.20 10.00
3.10.10 10.50
4.11.00 11.40
Pusdienas11.4012.00
5.12.0012.40
Pusdienas12.4013.00
6.13.00 13.40
7.13.50 14.30
8.14.35 15.15
9.15.20 16.00

Garlība Merķeļa Lēdurgas pamatskolas stundu saraksts 2020./2021. mācību gadam

1. klase

PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdiena
1.Latviešu valoda
(1. kabinets)
Matemātika
(1. kabinets)
Sociālās zinības
(1. kabinets)
Matemātika
(1. kabinets)
Matemātika
(1. kabinets)
2.Mūzika
(5. kabinets)
Matemātika
(1. kabinets)
Latviešu valoda
(1. kabinets)
Vizuālā māksla
(1. kabinets)
Latviešu valoda
(1. kabinets)
3.Latviešu valoda
(1. kabinets)
Latviešu valoda
(1. kabinets)
Latviešu valoda
(1. kabinets)
Dizains un tehnoloģijas
(1. kabinets)
Angļu valoda
(svešvalodu kabinets)
4.Dabaszinības
(1. kabinets)
Sports un veselība
(Halle)
Angļu valoda
(svešvalodu kabinets)
Dizains un tehnoloģijas
(1. kabinets)
Mūzika
(5. kabinets)
5.Dabaszinības
(1. kabinets)
Sports un veselība
(halle)
Klases stunda
(1. kabinets)

2. klase

PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdiena
1.Mūzika
(5. kabinets)
Matemātika
(2. kabinets)
Angļu valoda
(svešvalodu kabinets)
Sports
(halle)
Klases stunda
(2. kabinets)
2.Matemātika
(2. kabinets)
Matemātika
(2. kabinets)
Matemātika
(2. kabinets)
Matemātika
(2. kabinets)
Latviešu valoda
(2. kabinets)
3.Latviešu valoda
(2. kabinets)
Dabaszinības
(2. kabinets)
Latviešu valoda
(2. kabinets)
Latviešu valoda
(2. kabinets)
Ētika
(2. kabinets)
4.Latviešu valoda
(2. kabinets)
Dabaszinības
(2. kabinets)
Mājturība un tehnoloģijas
(2. kabinets)
Latviešu valoda
(2. kabinets)
Vizuālā māksla
(2. kabinets)
5.Sports
(halle)
Sociālās zinības
(2. kabinets)
Vizuālā māksla
(2. kabinets)
6.Mūzika
(5. kabinets)

3. klase

PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdiena
1.Latviešu valoda
(3. kabinets)
Sports
(halle)
Latviešu valoda
(3. kabinets)
Latviešu valoda
(3. kabinets)
Angļu valoda
(svešvalodu kabinets)
2.Dabaszinības
(3. kabinets)
Sports
(halle)
Latviešu valoda
(3. kabinets)
Latviešu valoda
(3. kabinets)
Matemātika
(3. kabinets)
3.Dabaszinības
(3. kabinets)
Matemātika
(3. kabinets)
Matemātika
(3. kabinets)
Ētika
(3. kabinets)
Latviešu valoda
(3. kabinets)
4.Angļu valoda
(svešvalodu kabinets)
Vizuālā māksla
(3. kabinets)
Matemātika
(3. kabinets)
Mājturība un tehnoloģijas
(3. kabinets)
Klases stunda
(3. kabinets)
5.Mūzika
(5. kabinets)
Vizuālā māksla
(3. kabinets)
Angļu valoda
(svešvalodu kabinets)
Sociālās zinības
(3. kabinets)
Mūzika
(5. kabinets)

4. klase

PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdiena
1.Angļu valoda
(svešvalodu kabinets)
Datorika
(informātikas kabinets)
Klases stunda
(4. kabinets)
Matemātika
(8. kabinets)
Matemātika
(8. kabinets)
2.Latviešu valoda
(informātikas kabinets)
Dabaszinības
(3. kabinets)
Dizains un tehnoloģijas
(4. kabinets)
Matemātika
(8. kabinets)
Mūzika
(5. kabinets)
3.Sports un veselība
(halle)
Sociālās zinības un vēsture
(svešvalodu kabinets)
Angļu valoda
(svešvalodu kabinets)
Sports un veselība
(halle)
Latviešu valoda
(bioloģijas kabinets)
4.Dabaszinības
(3. kabinets)
Sociālās zinības un vēsture
(svešvalodu kabinets)
Latviešu valoda
(8. kabinets)
Sports un veselība
(halle)
Latviešu valoda
(bioloģijas kabinets)
5.Matemātika
(8. kabinets)
Matemātika
(8. kabinets)
Latviešu valoda
(8. kabinets)
Krievu valoda
(svešvalodu kabinets)
Vizuālā māksla
(vizuālas mākslas kabinets)
6.Mūzika
(5. kabinets)
Literatūra
(8. kabinets)

5. klase

PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdiena
1.Latviešu valoda
(2. kabinets)
Matemātika
(8. kabinets)
Latviešu valoda
(2. kabinets)
Literatūra
(2. kabinets)
Klases stunda
(5. kabinets)
2.Angļu valoda
(svešvalodu kabinets)
Matemātika
(8. kabinets)
Vizuālā māksla
(vizuālas mākslas kabinets)
Sports
(halle)
Angļu valoda
(svešvalodu kabinets)
3.Matemātika
(8. kabinets)
Sports
(halle)
Mājturība un tehnoloģijas
(vizuālas mākslas / 4. kabinets)
Dabaszinības
(biloģijas kabinets)
Mūzika
(5. kabinets)
4.Mūzika
(5. kabinets)
Informātika
(informātikas kabinets)
Mājturība un tehnoloģijas
(vizuālas mākslas / 4. kabinets)
Dabaszinības
(biloģijas kabinets)
Matemātika
(8. kabinets)
5.Literatūra
(2. kabinets)
Latviešu valoda
(2. kabinets)
Latviešu valoda
(2. kabinets)
Sociālās zinības
(5. kabinets)
Matemātika
(8. kabinets)
6.Literatūra
(2. kabinets)
Latviešu valoda
(2. kabinets)
Angļu valoda
(svešvalodu kabinets)
Sociālās zinības
(5. kabinets)

7. klase

PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdiena
1.Sports un veselība
(halle)
Latviešu valoda
(5. kabinets)
Bioloģija
(bioloģijas kabinets)
Krievu valoda
(svešvalodu kabinets)
Datorika
(informātikas kabinets)
2.Sports un veselība
(halle)
Latviešu valoda
(5. kabinets)
Bioloģijaa
(bioloģijas kabinets)
Krievu valoda
(svešvalodu kabinets)
Matemātika
(8. kabinets)
3.Mūzika
(5. kabinets)
Latviešu valoda
(5. kabinets)
Ģeogrāfija
(Bioloģijas kabinets)
Matemātika
(8. kabinets)
Matemātika
(8. kabinets)
4.Matemātika
(8. kabinets)
Teātra māksla
(5. kabinets)
Ģeogrāfija
(Bioloģijas kabinets)
Matemātika
(8. kabinets)
Vizuālā māksla
(vizuālās mākslas kabinets)
5.Angļu valoda
(svešvalodu kabinets)
Latvijas un pasaules vēsture
(svešvalodu kabinets)
Dizains un tehnoloģijas
(vizuālās mākslas kabinets)
Inženierzinības
(8. kabinets)
Angļu valoda
(svešvalodu kabinets)
6.Sociālās zinības
(svešvalodu kabinets)
Latvijas un pasaules vēsture
(svešvalodu kabinets)
Dizains un tehnoloģijas
(vizuālās mākslas kabinets)
Literatūra
(8. kabinets)
Klases stunda
(vizuālās mākslas kabinets)
7.Sports un veselība
(halle / 8. kabinets)
Angļu valoda
(svešvalodu kabinets)
Literatūra
(8. kabinets)

8. klase

PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdiena
1.Matemātika
(8. kabinets)
Pasaules vēsture
(svešvalodu kabinets)
Vizuālā māksla
(vizuālās mākslas kabinets)
Ģeogrāfija
(bioloģijas kabinets)
Latviešu valoda
(bioloģijas kabinets)
2.Matemātika
(8. kabinets)
Latvijas vēsture
(svešvalodu kabinets)
Angļu valoda
(svešvalodu kabinets)
Ģeogrāfija
(bioloģijas kabinets)
Latviešu valoda
(bioloģijas kabinets)
3.Angļu valoda
(svešvalodu kabinets)
Matemātika
(8. kabinets)
Mājturība un tehnoloģijas
(Vizuālās makslas / 4. kabinets)
Krievu valoda
(svešvalodu kabinets)
Literatūra
(bibliotēka)
4.Sports
(halle)
Matemātika
(8. kabinets)
Mājturība un tehnoloģijas
(Vizuālās makslas / 4. kabinets)
Krievu valoda
(svešvalodu kabinets)
Angļu valoda
(svešvalodu kabinets)
5.Sports
(halle)
Sociālās zinības
(Halle)
Ķīmija
(bioloģijas kabinets)
Bioloģija
(bioloģijas kabinets)
Latviešu valoda
(bioloģijas kabinets)
6.Klases stunda
(8. kabinets)
Fizika
(8. kabinets)
Ķīmija
(bioloģijas kabinets)
Bioloģija
(bioloģijas kabinets)
Matemātika
(8. kabinets)
7.Mūzika
(5. kabinets)
Fizika
(8. kabinets)
Literatūra
(5. kabinets)
Krievu valoda
(svešvalodu kabinets)
8.Literatūra
(5. kabinets)

Jautā skolai!

Uzdod savu jautājumu skolas vadībai

Kalendārs