1. Sākums
  2. Mācību un audzināšanas darbs
  3. Stundu saraksts un laiki
Stundu saraksts un laiki

Stundu laiki

StundaSākumsBeigas
1. 8.30 9.10
2. 9.20 10.00
3. 10.10 10.50
4. 11.00 11.40
Pusdienas 11.40 12.10
5. 12.10 12.50
6. 13.00 13.40
7. 13.50 14.30
8. 14.35 15.15
9. 15.20 16.00

Garlība Merķeļa Lēdurgas pamatskolas stundu saraksts 2019./2020. mācību gadam

1. klase

PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdiena
1.Latviešu valoda
(1. kabinets)
B. Liepiņa
Latviešu valoda
(1. kabinets)
B. Liepiņa
Latviešu valoda
(1. kabinets)
B. Liepiņa
Vizuālā māksla
(1. kabinets)
B. Liepiņa
Latviešu valoda
(1. kabinets)
B. Liepiņa
2.Latviešu valoda
(1. kabinets)
B. Liepiņa
Matemātika
(1. kabinets)
B. Liepiņa
Matemātika
(1. kabinets)
B. Liepiņa
Vizuālā māksla
(1. kabinets)
B. Liepiņa
Matemātika
(1. kabinets)
B. Liepiņa
3.Mūzika
(Mūzikas kabinets)
M. Mazureviča-Motte
Sports
(Halle)
M. Ansone
Sociālās zinības
(1. kabinets)
B. Liepiņa
Matemātika
(1. kabinets)
B. Liepiņa
Mūzika
(Mūzikas kabinets)
M. Mazureviča-Motte
4.Mājturība
(1. kabinets)
L. Pauliņa
Dabaszinības
(1. kabinets)
B. Liepiņa
Angļu valoda
(9. kabinets)
I. Tauriņa
Latviešu valoda
(1. kabinets)
B. Liepiņa
Klases stunda
(1. kabinets)
B. Liepiņa
5.Ētika
(1. kabinets)
B. Liepiņa
Dabaszinības
(1. kabinets)
B. Liepiņa

Sports
(Halle)
M. Ansone

2. klase

PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdiena
1.Latviešu valoda
(2. kabinets)
L. Pauliņa
Dabaszinības
(2. kabinets)
L. Pauliņa
Latviešu valoda
(2. kabinets)
L. Pauliņa
Latviešu valoda
(2. kabinets)
L. Pauliņa
Mūzika
(Mūzikas kabinets)
M. Mazureviča-Motte
2.Vizuālā māksla
(2. kabinets)
L. Pauliņa
Dabaszinības
(2. kabinets)
L. Pauliņa
Angļu valoda
(9. kabinets)
I. Tauriņa
Latviešu valoda
(2. kabinets)
L. Pauliņa
Latviešu valoda
(2. kabinets)
L. Pauliņa
3.Vizuālā māksla
(2. kabinets)
L. Pauliņa
Matemātika
(2. kabinets)
L. Pauliņa
Mājturība
(2. kabinets)
L. Pauliņa
Sports
(Halle)
M. Ansone
Latviešu valoda
(2. kabinets)
L. Pauliņa
4.Mūzika
(Mūzikas kabinets)
M. Mazureviča-Motte
Sports
(Halle)
M. Ansone
Matemātika
(2. kabinets)
L. Pauliņa
Sociālās zinības
(2. kabinets)
L. Pauliņa
Ētika
(2. kabinets)
L. Pauliņa
5.Latviešu valoda
(2. kabinets)
L. Pauliņa

Matemātika
(2. kabinets)
L. Pauliņa
Matemātika
(2. kabinets)
L. Pauliņa
Klases stunda
(2. kabinets)
L. Pauliņa

3. klase

PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdiena
1.Latviešu valoda
(3. kabinets)
M. Karasjova

Sports (F)
(Halle)
M. Ansone
Latviešu valoda
(3. kabinets)
M. Karasjova
Latviešu valoda
(3. kabinets)
M. Karasjova
Latviešu valoda
(3. kabinets)
M. Karasjova
2.Mūzika
(Mūzikas kabinets)
M. Mazureviča-Motte
Sports
(Halle)
M. Ansone
Latviešu valoda
(3. kabinets)
M. Karasjova
Latviešu valoda
(3. kabinets)
M. Karasjova
Angļu valoda
(9. kabinets)
I.Tauriņa
3.Dabaszinības
(3. kabinets)
M. Karasjova

Sociālās zinības
(3. kabinets)
M. Karasjova
Angļu valoda
(9. kabinets)
I.Tauriņa
Matemātika
(3. kabinets)
M. Karasjova
Matemātika
(3. kabinets)
M. Karasjova
4.Dabaszinības
(3. kabinets)
M. Karasjova
Matemātika
(3. kabinets)
M. Karasjova
Matemātika
(3. kabinets)
M. Karasjova
Mājturība
(3. kabinets)
M. Karasjova
Sports
(Halle)
M. Ansone
5.Angļu valoda
(9. kabinets)
I.Tauriņa
Vizuālā māksla
(3. kabinets)
M. Karasjova
Ētika
(3. kabinets)
M. Karasjova

Sports
(Halle)
M. Ansone
Mūzika
(Mūzikas kabinets)
M. Mazureviča-Motte
6.Vizuālā māksla
(3. kabinets)
M. Karasjova
Sports (F)
(Halle)
M. Ansone
Klases stunda
(3. kabinets)
M. Karasjova

4. klase

PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdiena
1.Angļu valoda
(9. kabinets)
I.Tauriņa
Matemātika
(3. kabinets)
M. Karasjova
Angļu valoda
(9. kabinets)
I.Tauriņa
Vizuālā māksla
(1./4. kabinets)
B. Liepiņa
Angļu valoda
(9. kabinets)
I.Tauriņa
2.Sports
(Halle)
M. Ansone
Matemātika
(3. kabinets)
M. Karasjova
Sociālās zinības
(2. kabinets)
L. Pauliņa
Vizuālā māksla
(1./4. kabinets)
B. Liepiņa
Matemātika
(3. kabinets)
M. Karasjova
3.Latviešu valoda
(1./4. kabinets)
B. Liepiņa

Latviešu valoda
(1./4. kabinets)
B. Liepiņa
Matemātika
(3. kabinets)
M. Karasjova
Mājturība
(2. kabinets)
L. Pauliņa
Latviešu valoda
(1./4. kabinets)
B. Liepiņa
4.Latviešu valoda
(1./4. kabinets)
B. Liepiņa
Dabaszinības
(2. kabinets)
L. Pauliņa
Latviešu valoda
(1./4. kabinets)
B. Liepiņa
Sports
(Halle)
M. Ansone
Mūzika
(Mūzikas kabinets)
M. Mazureviča-Motte
5.Mūzika
(Mūzikas kabinets)
M. Mazureviča-Motte
Dabaszinības
(2. kabinets)
L. Pauliņa
Latviešu valoda
(1./4. kabinets)
B. Liepiņa
Matemātika
(3. kabinets)
M. Karasjova

Latviešu valoda
(1./4. kabinets)
B. Liepiņa
6.Sociālās zinības
(2. kabinets)
L. Pauliņa
Klases stunda
(1./4. kabinets)
B. Liepiņa

6. klase

PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdiena
1.Mūzika
(Mūzikas kabinets)
M. Mazureviča-Motte
Literatūra
(Bioloģijas kabinets)
I. Sidjukina
Mājturība un tehnoloģijas
(MT)
G. Ozoliņa / E. Keiša
Dabaszinības
(Bioloģijas kabinets)
A. Ķeruka
Klases stunda
(6. kabinets)
E. Keiša
2.Sports
(Halle)
M. Ansone
Latviešu valoda
(Bioloģijas kabinets)
I. Sidjukina
Mājturība un tehnoloģijas
(MT)
G. Ozoliņa / E. Keiša
Krievu valdoda
(Matemātikas kabinets)
E. Ermansone
Vizuālā māksla
(6. kabinets)
E. Keiša
3.Angļu valoda
(9. kabinets)
I.Tauriņa

Latviešu valoda
(Bioloģijas kabinets)
I. Sidjukina
Matemātika
(Matemātikas kabinets)
I. Damberga
Krievu valdoda
(Matemātikas kabinets)
E. Ermansone
Matemātika
(Matemātikas kabinets)
I. Damberga
4.Dabaszinības
(Bioloģijas kabinets)
A. Ķeruka
Latvijas vēsture
(Mūzikas kabinets)
I. Leimane
Matemātika
(Matemātikas kabinets)
I. Damberga
Sports
(Halle)
M. Ansone

Angļu valoda
(9. kabinets)
I.Tauriņa
5.Sociālās zinības
(3. kabinets)
M. Karasjova
Pasaules vēsture
(Mūzikas kabinets)
I. Leimane
Angļu valoda
(9. kabinets)
I.Tauriņa
Latviešu valoda
(9. kabinets)
I. Sidjukina

Sociālās zinības
(3. kabinets)
M. Karasjova

6.Matemātika
(Matemātikas kabinets)
I. Damberga
Matemātika
(Matemātikas kabinets)
I. Damberga
Informātika
(IT kabinets)
G. Ozoliņa
Latviešu valoda
(9. kabinets)
I. Sidjukina
Mūzika
(Mūzikas kabinets)
M. Mazureviča-Motte
7.Literatūra
(9. kabinets)
I. Sidjukina

7. klase

PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdiena
1.Bioloģija
(Bioloģijas kabinets)
A. Ķeruka
Informātika
(IT kabinets)
G. Ozoliņa

Mājturība un tehnoloģijas
(MT)
G. Ozoliņa / E. Keiša
Krievu valdoda
(Matemātikas kabinets)
E. Ermansone
Matemātika
(Matemātikas kabinets)
I. Damberga
2.Bioloģija
(Bioloģijas kabinets)
A. Ķeruka
Latvijas vēsture
(Mūzikas kabinets)
I. Leimane
Mājturība un tehnoloģijas
(MT)
G. Ozoliņa / E. Keiša
Latviešu valoda
(Mūzikas kabinets)
B. Pilskalne
Matemātika
(Matemātikas kabinets)
I. Damberga
3.Sports
(Halle)
M. Ansone

Pasaules vēsture
(Mūzikas kabinets)
I. Leimane
Latviešu valoda
(Mūzikas kabinets)
B. Pilskalne
Literatūra
(Mūzikas kabinets)
B. Pilskalne
Vizuālā māksla
(6. kabinets)
E. Keiša
4.Matemātika
(Matemātikas kabinets)
I. Damberga
Matemātika
(Matemātikas kabinets)
I. Damberga
Literatūra
(Mūzikas kabinets)
B. Pilskalne
Ģeogrāfija
(Bioloģijas kabinets)
A. Ķeruka

Sociālās zinības
(Bioloģijas kabinets)
M. Karasjova
5.Matemātika
(Matemātikas kabinets)
I. Damberga
Matemātika
(Matemātikas kabinets)
I. Damberga
Literatūra
(Mūzikas kabinets)
B. Pilskalne
Ģeogrāfija
(Bioloģijas kabinets)
A. Ķeruka

Angļu valoda
(9. kabinets)
I.Tauriņa

6.Angļu valoda
(9. kabinets)
I.Tauriņa
Sports
(Halle)
M. Ansone
Angļu valoda
(9. kabinets)
I.Tauriņa
Krievu valdoda
(Matemātikas kabinets)
E. Ermansone
Sports
(Halle)
M. Ansone
7.Mūzika
(Mūzikas kabinets)
M. Mazureviča-Motte
Literatūra
(Mūzikas kabinets)
B. Pilskalne

Krievu valdoda
(Matemātikas kabinets)
E. Ermansone
8.Klases stunda
(Mūzikas kabinets)
M. Ansone

9. klase

PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdiena
1.Matemātika
(Matemātikas kabinets)
I. Damberga
Matemātika
(Matemātikas kabinets)
I. Damberga

Fizika
(Matemātikas kabinets)
I. Damberga
Literatūra
(9. kabinets)
M. Kalniņa
Sociālās zinības
(Bioloģijas kabinets)
M. Kalniņa

2.Matemātika
(Matemātikas kabinets)
I. Damberga
Literatūra
(9. kabinets)
M. Kalniņa
Fizika
(Matemātikas kabinets)
I. Damberga
Latviešu valoda
(9. kabinets)
M. Kalniņa
Mūzika
(Mūzikas kabinets)
M. Mazureviča-Motte
3.Ķīmija
(Bioloģijas kabinets)
A. Ķeruka
Latviešu valoda
(9. kabinets)
M. Kalniņa
Mājturība un tehnoloģijas
(MT)
G. Ozoliņa / E. Keiša
Ķīmija
(Bioloģijas kabinets)
A. Ķeruka
Angļu valoda
(9. kabinets)
I.Tauriņa
4.Angļu valoda
(9. kabinets)
I.Tauriņa
Latviešu valoda
(9. kabinets)
M. Kalniņa
Mājturība un tehnoloģijas
(MT)
G. Ozoliņa / E. Keiša
Krievu valdoda
(Matemātikas kabinets)
E. Ermansone

Matemātika
(Matemātikas kabinets)
I. Damberga
5.Bioloģija
(Bioloģijas kabinets)
A. Ķeruka

Sports
(Halle)
M. Ansone
Vizuālā māksla
(6. kabinets)
E. Keiša
Krievu valdoda
(Matemātikas kabinets)
E. Ermansone

Matemātika
(Matemātikas kabinets)
I. Damberga

6.Bioloģija
(Bioloģijas kabinets)
A. Ķeruka
Latvijas vēsture
(Mūzikas kabinets)
I. Leimane
Matemātika
(Matemātikas kabinets)
I. Damberga
Ģeogrāfija
(Bioloģijas kabinets)
A.Ķeruka
Klases stunda
(9. kabinets)
I. Tauriņa
7.
Pasaules vēsture
(Mūzikas kabinets)
I. Leimane
Angļu valoda
(9. kabinets)
I.Tauriņa

Ģeogrāfija
(Bioloģijas kabinets)
A. Ķeruka

Sports
(Halle)
M. Ansone
8.Krievu valdoda
(Matemātikas kabinets)
E. Ermansone

Jautā skolai!

Uzdod savu jautājumu skolas vadībai

Kalendārs