3. Noslēdzies projekts ”KONTAKTS” – iniciatīva izglītības iestāžu pašpārvalžu atbalstam.

Projekta mērķis – stiprināt skolas pašpārvaldes dalību skolas dzīvē, uzlabot līderības prasmes, mācīties organizēt dažādas aktivitātes skolā, iekļaujot un saliedējot skolēnus.

Projekta aktivitātes bija  paredzētas gan skolas pašpārvaldes dalībniekiem, gan 4.-9. klašu skolēniem, taču būtībā bija iekļauti arī jaunāko klašu skolēni.

Galvenās aktivitātes:

-Pieredzes apmaiņas brauciens uz Limbažu novada Vidrižu pamatskolu

– Nodarbība līderības prasmju uzlabošanai

– Radošās darbnīcas- “Gatavošanās Ziemassvētkiem”. Apsveikuma kartīšu, dāvanu kārbiņu gatavošanas       darbnīca, piparkūku cepšanas un dekorēšanas darbnīca.

– Koncerts un veco ļaužu apdāvināšana  pansionātā  “Pēterupe” .

– Spēļu pēcpusdienas organizēšana sākumskolas skolēniem

– Diskotēka 1. semestra noslēgumā.

Ieguvumi

1. Pierādījām savas spējas līdzdarboties ne tikai skolas pašpārvaldei aktuālajos jautājumos, bet vispār skolas dzīves organizēšanā.
  2. Skolēni ieinteresēti piedalījās pasākumos.
  3. Nodrošinājām, ka decembrī izjuta svētku gaidīšanas laiku,
  4. Iegūtas jaunas prasmes un zināšanas, akcentējot to, kā pamanīt, uzklausīt un iesaistīt katru.