1. Sākums
  2. Skola
  3. Labo darbu nedēļa
Labo darbu nedēļa

No 7. līdz 11. oktobrim arī Garlība Merķeļa Lēdurgas pamatskolas skolēni iesaistās labdarības organizācijas “Palīdzēsim.lv” organizētajā akcijā “Labo darbu nedēļa”, kad uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams finansiāls ieguldījums. 

“Labo darbu nedēļas” laikā aicinām sniegt atbalstu līdzcilvēkiem, dzīvniekiem vai sabiedrībai un vairot palīdzēšanas kultūru Latvijā.

Ar “Labo darbu nedēļu” vēlamies mudināt ikvienu labiem darbiem, parādīt, cik viegla, patīkama un aizraujoša var būt palīdzības sniegšana un cik tā ir nozīmīga.

Mēs visi zinām, ka Latvijā ir ļoti atsaucīgi cilvēki, kas, uzzinot par nepieciešamību palīdzēt, ilgi nešaubās. Šīs nedēļas laikā vēlamies aktualizēt palīdzību, kuras sniegšana iespējama bez lieliem naudas līdzekļiem. Tas var būt elementārākais darbs, pašsaprotama lieta – palīdzēt kādam vecam cilvēkam aiznest pirkumus, pabarot sētas kaķi, palīdzēt kādai kaimiņos dzīvojošai trūcīgai ģimenei, dāvinot mantas, kas jums vairs nav vajadzīgas, sakopt savas skolas pagalmu, doties kopā ar klasi vai ģimeni uz dzīvnieku patversmi, vai viesos pie vecajiem ļaudīm pansionātā, nodot asinis, vākt makulatūru vai ozolzīles dzīvniekiem. Tas no mums neprasa daudz, bet sniedz būtisku atbalstu kādam citam.

“Labo darbu nedēļā” mudinām pašiem palūkoties apkārt un ieraudzīt tos, kuriem nepieciešama palīdzība un sniegt to. Kad labais darbs veikts, aicinām pastāstīt par to citiem, kā labās prakses piemēru un iedvesmas avotu.

Akcijas dziļākā jēga un būtība ir mudināt cilvēkus darīt labas lietas ne tikai Ziemassvētkos vai “Labo darbu nedēļā”, bet arī ikdienā. Vienreiz izdarot kaut ko labu, Tu saproti, ka tas ir vienkārši un sagādā dubultu prieku – gan Tev pašam, gan tam, kuram palīdzēts!

Darot kopā, var izdarīt vairāk labu darbu!

Jautā skolai!

Uzdod savu jautājumu skolas vadībai

Kalendārs