1. Sākums
  2. Skola
  3. Karjeras pasākums “Atklāj savu profesiju!”
Karjeras pasākums “Atklāj savu profesiju!”

2020. gada 31. janvārī Garlība Merķeļa Lēdurgas pamatskolā viesojās Dace Briede-Zālīte no jauniešu akadēmijas “Pacelt pasauli” un novadīja karjeras atbalsta pasākumu 6., 7. un 9. klasei par mērķu plānošanu – kā atrast savu dzīves aicinājumu un pareizāk izvēlēties nākotnes profesiju. Dace iedvesmoja jauniešus ar pieredzes stāstiem, stāstīja par tipiskajām kļūdām un problēmām, ar kādām jaunieši saskaras karjeras plānošanas procesā un mācīja, kā strādāt ar sevi, nospraust mērķus un plānot to sasniegšanu. Izglītojamajiem bija praktiska iespēja pirmo reizi izveidot mērķu plānošanas karti un kopā ar Daci to ne tikai pārrunāt, uzlabot, bet arī saņemt palīdzību vai ieteikumus, kā izprast un noformulēt savus talantus, vēlmes un karjeras mērķus.

Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Jautā skolai!

Uzdod savu jautājumu skolas vadībai

Kalendārs