1. Sākums
  2. Skola
  3. Izglītojamie iepazina fragmentus no pasaulslavenā franču rakstnieka Sent-Ekziperī filozofiskās pasakas ,,Mazais princis” (Pasākums no “Latvijas Skolas somas” programmas)
Izglītojamie iepazina fragmentus no pasaulslavenā franču rakstnieka Sent-Ekziperī filozofiskās pasakas ,,Mazais princis” (Pasākums no “Latvijas Skolas somas” programmas)

Izrādē aktualizēja 3 svarīgākās vērtības : draudzību, mīlestību, atbildību. Skolēni, īpaši teātra pulciņa dalībnieki, ieinteresēti vēroja profesionālu aktieru spēli, fotografējās kopā ar aktieriem. Vecāko klašu skolēniem bija iespēja padomāt  par svarīgām atziņām, piemēram: ,,Īsti mēs redzam tikai ar sirdi, būtiskais nav acīm redzams”, “Tev vienmēr jābūt atbildīgam par tiem, ko esi pieradinājis.”

Jautā skolai!

Uzdod savu jautājumu skolas vadībai

Kalendārs