1. Sākums
  2. Skola
  3. Galda spēļu turnīrs VĻM “Pēterupe”
Galda spēļu turnīrs VĻM “Pēterupe”

Skolas projektu nedēļā un projekta “Sporta visa klase” ietvaros 2020. gada 13. februārī 3. klases izglītojamie ar skolotājām Maiju Karasjovu un Madaru Ansoni brauca uz VĻM “Pēterupe”, lai organizētu tās iemītniekiem galda spēļu turnīru “Raibā spēļu pasaule”. Tika spēlētas gan līdzi paņemtās, gan uz vietas esošās galda spēles vairākās grupās, un par piedalīšanos spēlētāji nopelnīja diplomus.

Kad visas spēles bija izspēlētas, 3. klases izglītojamie sniedza arī deju priekšnesumu un rīkoja asprātīgu konkursu ar pārsteiguma balvām visiem pasākuma dalībniekiem.

Veco ļaužu mītnes “Pēterupe” iemītnieki bija ārkārtīgi priecīgi par šādu aktīvu, izzinošu un jautru pēcpusdienu un aicināja bērnus noteikti braukt pie viņiem ciemos vēl.

Jautā skolai!

Uzdod savu jautājumu skolas vadībai

Kalendārs