1. Sākums
  2. Skola
  3. “Energy Advice” konkursa rezultāti
“Energy Advice” konkursa rezultāti

No 2019. gada 7. oktobra līdz 22. novembrim norisinājās konkursa “Energy Advice” neklātienes kārta. Konkurss tika rīkots Igaunijas-Latvijas pārrobežu projekta “Pārrobežu sadarbība energoresursu taupīšanas veicināšanai” (Energy Advice) ietvaros ar mērķi veidot pārrobežu kampaņas, lai palielinātu informētību par ieguvumiem no resursu taupīšanas un tādējādi veicinātu cilvēku padziļinātu izpratni par resursu taupīšanu un efektīvu izmantošanu.

No Garlība Merķeļa Lēdurgas pamatskolas piedalījās četras komandas: “ECO TEAM”, “DRAGON QUEEN”, “SĒŅOTĀJI” un “ĢĒNIJI”. Ņemot vērā ļoti blīvos un līdzīgos konkursa rezultātus un skolas iesūtītos darbus, konkursa eksperti un žūrija lēma piešķirt visām četrām komandām dalītu 9. vietu no 190 latviešu komandām – iegūts 81 punkts no 84. Apsveicam!

Jautā skolai!

Uzdod savu jautājumu skolas vadībai

Kalendārs