1. Sākums
  2. Pirmsskola
  3. Aicinām vecākus pieteikt bērnus uzņemšanai pirmsskolas grupās
Aicinām vecākus pieteikt bērnus uzņemšanai pirmsskolas grupās

Garlība Merķeļa Lēdurgas pamatskola aicina vecākus līdz augusta sākumam pieteikt savus bērnus uzņemšanai pirmsskolas izglītības grupās no 2020. gada 1. septembra. To iespējams izdarīt divos veidos:
1. elektroniski tīmekļvietnē www.epakalpojumi.lv;
2. aizpildot rakstisku pieteikumu Lietvedības nodaļā vai Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Parka ielā 1, Raganā, Krimuldas pagastā, Krimuldas novadā.
Pēc paziņojuma saņemšanas par vietas piešķiršanu, vecāki var zvanīt uz pirmsskolas grupu tālruņa numuru 27744021 un vienoties par laiku, kad ierasties uzrakstīt iesniegumu par bērna uzņemšanu, ja piekrīt piešķirtajai vietai. Uzņemot bērnu pirmsskolas izglītības grupā, vecāki slēdz līgumus ar iestādi par bērnam sniedzamajiem pakalpojumiem pirmsskolas izglītības iestādē un par ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu, kā arī iesniedz bērna medicīnisko karti (veidlapa 026/u) un izrakstu par izdarītajām profilaktiskajām vakcīnām vai potēšanas pases kopiju (veidlapa Nr 063/u).

Jautā skolai!

Uzdod savu jautājumu skolas vadībai

Kalendārs