1. Sākums
  2. Skola
  3. 100 dienas 1. klasei
100 dienas 1. klasei

2020. gada 31. janvārī Garlība Merķeļa Lēdurgas pamatskolas 1. klase svinēja 100 dienas skolā. Nedēļas laikā bērni kopā sarakstīja 100 iemeslus, kāpēc viņiem patīk skola, bet piektdien darbojās dažādās aktivitātēs. Lai pārbaudītu, vai bērni ir iepazinuši skolu, audzinātāja organizēja detektīvu spēli, un bērnu spēja kopīgi sadarboties tika pārbaudīta uzdodot visiem kopīgi likt puzli.

Vēl pirmklasnieki noskaidroja, cik vārdus var izlasīt un cik uzrakstīt 100 sekundēs, un pēc tam radoši darbojās, liekot no pērlītēm savu vārdu pirmos burtiņus.

Pilnai laimei punčus pildīja svētku kēksiņi.

Stundās rēķinām un lasām,
Ko vien nezinām, to prasām.
Gribam taču gudri kļūt,
Tāpēc vajag čakliem būt.

Jautā skolai!

Uzdod savu jautājumu skolas vadībai

Kalendārs