3. Projektu dienas
Projektu dienas

No 12. līdz 14. februārim Garlība Merķeļa Lēdurgas pamatskolā norisinājās projektu dienas. Lielā tēma bija “Mūsu skolai 150” un skolēniem šie projekti bija jāizstrādā saistībā ar skolu.

Pirmā klase veidoja galda spēles.

Otrā klase sagatavoja dažādus pārbaudījumus šī gada topošajiem 9. klases absolventiem.

Trešā klase skolā veica aptaujas par teātri un apkopoja statistiku.

Ceturtā klase arī veidoja galda spēles.

Sestā klase pētīja skolā pieejamos informācijas resursus un stāstīja par pionieru pulciņu vēsturi Garlība Merķeļa Lēdurgas pamatskolā.

Septītās klases izglītojamie veidoja dažādus projektus: aptaujas par ēdināšanu skolā, par sporta aktivitātēm skolā, par nedarbiem, kas savulaik veikti un ierakstīti skolas vēsturē, par radinieka skolas gaitām un par skolas absolventiem.

Devītajai klasei projektu dienās turpinājās mācību stundas, bet arī viņi pamanījās uztaisīt projektu par Latvijas rezervātiem un nacionālajiem parkiem.